usługi

serwis samochodowy auto elektryk warszawa

Elektryka

Dzisiejsze pojazdy naszpikowane są elektroniką, która dba nie tylko o komfort prowadzenia pojazdu ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo kierującego i pasażerów. Oczywiście nadrzędnym i podstawowym celem wykorzystywania skomplikowanych urządzeń i układów elektronicznych jest coraz lepsze, bardziej precyzyjne i proekologiczne sterowanie całym pojazdem i wszystkimi jego układami. Stąd częstym powodem wyłączeń samochodów z możliwości użytkowania nie są usterki mechaniczne, a elektroniczne lub mechatroniczne.

więcej
serwis samochodowy auto elektryk warszawa

Elektronika

Serwis samochodowy Iskierka wykonuje naprawy samochodów osobowych i dostawczych (do 3.5 tony) na terenie Warszawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie i usuwaniu różnych usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania. Naszym atutem jest skuteczna naprawa wszelkich marek aut. Stosujemy najwyższej jakości sprzęt oraz nowe technologie.

więcej
serwis samochodowy auto elektryk warszawa

Diagnostyka

W naszym serwisie diagnozujemy i serwisujemy samochody w oparciu o dedykowane urządzenia diagnostyczne i pomiarowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie odnaleźć i rozwiązać większość problemów związanych z układami, czujnikami, sterownikami i innymi podzespołami elektronicznymi. Diagnozujemy i naprawiamy również typowe usterki elektromechaniczne występujące w takich podzespołach jak: rozruszniki, alternatory, sprężarki, pompy, dmuchawy, wentylatory, systemy centralnego zamka, instalacje elektryczne, światła i inne.

więcej
serwis samochodowy auto elektryk Warszawa

Klimatyzacja

W naszym serwisie możecie Państwo dokonać kompleksowego przeglądu klimatyzacji w swoim samochodzie. Każdego roku ponad 1000 klientów powierza nam wykonanie pakietu serwisowego klimatyzacji. Potwierdza to doskonałe teoretyczne i praktyczne przygotowanie naszych mechaników. Zbyt mała ilość czynnika chłodzącego lub brak oleju w układzie może być przyczyną kosztownych awarii, dlatego wykonanie corocznego przeglądu klimatyzacji gwarantuje jej długoletnią i bezawaryjną pracę.

więcej